top of page

Understand the past

to build the future

ht-borja2.png
TB-cevisama.jpg

5 pokoleń

Ponad 100 lat doświadczenia i tradycji

Pięć pokoleń wspierało tradycję rodziny z pasją do czegoś wyjątkowego, wielowiekowego i ponadczasowego: ceramicznych dachówek. Od 1899 roku wydobywamy naszą glinę z najlepszych kamieniołomów nad Morzem Śródziemnym. Wielowiekowa istota naszych dachówek to gwarancja i doświadczenie unikalnej na rynku marki.

Najwyższa jakość

Produkcja z dbałością o szczegóły

Tejas Borja jest pionierem w stosowaniu awangardowej technologii i automatyzacji procesów produkcyjnych. Ultranowoczesne laboratorium we własnym zakładzie przeprowadza zautomatyzowane kontrole całego procesu produkcji. Gwarantuje to stałą jakość i produkcję zgodnie z międzynarodowymi standardami i normami, w których wyróżniamy się na tle wielu konkurentów.

IDi-min.jpg
Acuerdos-Internacionales-min.jpg

Na całym świecie

Eksport do 80 krajów

Jesteśmy pionierami w zakresie eksportu dachówek ceramicznych. Nasza strategia rozwoju opiera się na długoterminowych relacjach z wieloma naszymi międzynarodowymi klientami. Rozwijamy się dzięki współpracy z naszymi lokalnymi partnerami i dystrybutorami w krajach na całym świecie. 4 z 10 dachówek sprzedawanych za granicą zostały wyprodukowane przez Tejas Borja.

100% zaangażowania

Dziel się z nami, naszą pasją do dachówek ceramicznych

Odkryj naszą bogatą kolekcję dachówek ceramicznych w jednym z naszych salonów wystawowych lub odkryj nas na wielu międzynarodowych targach, kongresach i imprezach. Włożyliśmy maksymalny wysiłek we wsparcie i doradztwo. Prowadzimy specjalistyczne szkolenia, inwestujemy w badania i rozwój produktów oraz organizujemy seminaria dla profesjonalistów.

Nuevas-tecnologías-min.jpg

Nagrody

revolution-tb.png
images_edited.png
award-nan.jpg
h-award.png
120-Years-tb.png

Dachówki ceramiczne na

najwyższym poziomie

ht_borja.png

Właściwości

vuur.png

>1000°

Temperatura wypalania

water.png

<3%

Absorpcja wody

check.png

100%

Jakość & Design

veer.png

30%

Mniejsza waga

sneeuw2.png

30

Lat gwarancji

Odkryj więcej

dystrybutora

dokumentację

o próbki

Więcej informacji

Dziękujemy za wiadomość. Skontaktujemy się wkrótce.

bottom of page