Understand the past

to build the future

5 pokoleń

Ponad 100 lat doświadczenia i tradycji

Pięć pokoleń wspierało tradycję rodziny z pasją do czegoś wyjątkowego, wielowiekowego i ponadczasowego: ceramicznych dachówek. Od 1899 roku wydobywamy naszą glinę z najlepszych kamieniołomów nad Morzem Śródziemnym. Wielowiekowa istota naszych dachówek to gwarancja i doświadczenie unikalnej na rynku marki.

Najwyższa jakość

Produkcja z dbałością o szczegóły

Tejas Borja jest pionierem w stosowaniu awangardowej technologii i automatyzacji procesów produkcyjnych. Ultranowoczesne laboratorium we własnym zakładzie przeprowadza zautomatyzowane kontrole całego procesu produkcji. Gwarantuje to stałą jakość i produkcję zgodnie z międzynarodowymi standardami i normami, w których wyróżniamy się na tle wielu konkurentów.

Na całym świecie

Eksport do 80 krajów

Jesteśmy pionierami w zakresie eksportu dachówek ceramicznych. Nasza strategia rozwoju opiera się na długoterminowych relacjach z wieloma naszymi międzynarodowymi klientami. Rozwijamy się dzięki współpracy z naszymi lokalnymi partnerami i dystrybutorami w krajach na całym świecie. 4 z 10 dachówek sprzedawanych za granicą zostały wyprodukowane przez Tejas Borja.

100% zaangażowania

Dziel się z nami, naszą pasją do dachówek ceramicznych

Odkryj naszą bogatą kolekcję dachówek ceramicznych w jednym z naszych salonów wystawowych lub odkryj nas na wielu międzynarodowych targach, kongresach i imprezach. Włożyliśmy maksymalny wysiłek we wsparcie i doradztwo. Prowadzimy specjalistyczne szkolenia, inwestujemy w badania i rozwój produktów oraz organizujemy seminaria dla profesjonalistów.

Nagrody

Dachówki ceramiczne na

najwyższym poziomie

Właściwości

>1000°

Temperatura wypalania

<3%

Absorpcja wody

100%

Jakość & Design

30%

Mniejsza waga

30

Lat gwarancji

Odkryj więcej

 

dystrybutora

dokumentację

o próbki

Więcej informacji

TEJAS BORJA 

 

Ul. Obornicka 327

60-689 Poznań

Polska

T

M

W

 

SKRÓTY

ŚLEDŹ NAS

  • Facebook
  • Instagram
  • Flickr
  • Pinterest

© 2020 Tejas Borja Polska

Terms of use  I  Privacy Policy

2019