top of page

Unikalna ceramikA 

Dachy i fasady

Drewno, beton, marmur, kamień naturalny… nieograniczone możliwości w projektowaniu dachów I fasad.

Oxide
Marmer
Natuurlei
Natuursteen
Hout
Beton

Idealne pod każdym względem

Unikalna struktura

Opatentowany model dachówki Leon ma wyjątkową strukturalną powierzchnię. Dzięki temu dachówki do złudzenia przypominają naturalne łupki. Dachówki mogą być stosowane zarówno na dachach jak i fasadach a ich montaż jest niebywale szybki i sprawny

Piękny widok

Tejas Borja to jedyny na świecie producent dachówek ceramicznych który stosuje unikalną technologię atramentową. Druk cyfrowy umożliwia uzyskanie wyjątkowych, nigdy wcześniej nie spotykanych wzorów. Dachówki BorjaJET wyglądają jak prawdziwe drewno, marmur, kamień naturalny, itp.

Wyjątkowy rozmiar

Tejas Borja FLAT-5 XL o wymiarach 457mm x 510mm to największa ceramiczna dachówka na świecie! Produkcja w specjalnym piecu obrotowym zapewnia minimalne wchłanianie gliny. Umożliwia to produkcję wyjątkowo dużych formatów dachówek.

monoKOLOR.jpg

NOWY STANDARD

Nasz asortyment to nie tylko dachówki z serii BorjaJET ale również cała gama dachówek I akcesoriów w podstawowych kolorach. Dachówki ceramiczne z serii FLAT i TECHNICA wyróżniają się wyjątkową jakością wykonania, łatwością montażu oraz wyjątkowo konkurencyjną ceną.

Dachówki z serii LEON to połączenie wyglądu naturalnych łupków z zaletami ceramiki.

FLAT-10Tech-768x768.png
9543d1e0a0241edfb8806116e08a49bd.jpg
Technica-10-768x768.png
FLAT
LEON
TECHNICA
beton
marmer
steen
lei
hout
oxide
bottom of page